Pielęgnacja i przewijanie noworodka

Dlaczego z Korbell?

01.
Image

Ekonomiczny

Z pojemnikiem na pieluchy KORBELL nie marnujesz worków, ponieważ nie masz potrzeby zawijania każdej pieluchy osobno. Wyjątkowy system opróżnienia kosza na pieluchy daje Ci możliwość zawinięcia worka w dowolnej chwili, bez konieczności marnowania folii. Zużywasz tylko tyle wkładu, ile jest to potrzebne.

02.
Image

Bez nieprzyjemnego zapachu

Podwójny system uszczelniający utrzymuje nieprzyjemne zapachy przy pielęgnacji noworodka wewnątrz pojemnika, a wkłady zapachowe zapewniają dodatkową ochronę przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz. Rezultat: w pokoju Twojego dziecka, żłobku, czy innym pomieszczeniu będzie czysto i pachnąco.

03.
Image

Praktyczny

Podczas wyrzucania pieluchy nie musisz używać rąk. Pokrywę górną pojemnika na pieluchy KORBELL otwierasz stopą dusząc na pedał umieszczony na dole pojemnika.

04.
Image

Przekształca się w uniwersalny kosz na śmieci

Kiedy pojemnik na pieluchy KORBELL nie jest już potrzebny na dziecięce pieluchy, można wyjąć z niego system uszczelniający i używać pojemnika jako estetycznego kosza na śmieci. Design pojemnika KORBELL doskonale wpasuje się do większości pomieszczeń. Jego szerokie zastosowanie sprawia, że KORBELL jest przyjazny nie tylko dla środowiska, ale i Twojego portfela.

05.
Image

Ekologiczny

Wkłady KORBELL są elastyczne i mocne. Ulegają w 100% biodegradacji i wykonane są w 20% z materiałów pochodzących z recyklingu. Unikalny system usuwania pieluszek pojemnika KORBELL jest obecnie najbardziej przyjazny dla środowiska.

06.
Image

Bezpieczny

Chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie będzie miało dostępu do zużytych pieluszek? Każdy kosz na pieluchy KORBELL posiada zabezpieczenie przed dziećmi próbującymi dostać się do zawartości pojemnika i bezpieczny nóż zamieszczony w środku do cięcia pełnych worków.

07.
Image

Wytrzymały i higieniczny

KORBELL wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa - plastiku ABS. Materiał ten jest bardzo trwały, łatwy do czyszczenia i całkowicie odporny na zapachy, wyróżnia pojemnik KORBELL spośród innych pojemników.

Image

Poszczególne modele zostały zaprojektowane w odpowiedzi na konkretne potrzeby

Kosz na pieluchy KORBELL o pojemności 16L idealnie wpasuje się do pokoju dziecięcego w pobliżu przewijaka lub łóżeczka. Pojemnik Korbell skutecznie zatrzymuje nieprzyjemne zapachy w środku, dlatego może stać w pokoju. Pielęgnacja noworodka nigdy wcześniej nie była tak przyjemna. Pojemnik o pojemności 26L sprawdzi się przy pielęgnacji większej ilości dzieci. Ten model wybierają np. żłobki, których opiekunowie doceniają komfort i świeży zapach w pomieszczeniach.

Recenzja Zabawkowicz.pl

Image