Ciągły system workowy

Jak to działa?

Zużywasz tylko tyle folii, ile faktycznie potrzebujesz!

Ciągły system workowy zastosowany w  pojemnikach Korbell pozwala na ekonomiczne opróżnianie pojemnika. Wystarczy w dowolnym miejscu odciąć folię za pomocą bezpiecznego nożyka i zawiązać kolejny worek. Dzięki temu zawsze zużywa się tylko tyle folii ile potrzeba.

Wymiana wkładu w pojemniku Korbell jest bardzo prosta. Wkład to nic innego jak zwinięty w specjalny sposób foliowy rękaw. Worek nakłada się na  plastikową obręcz wbudowaną w pojemnik. Pierwszą warstwę ściąga się w dół i zawiązuje supełek.

Image
1
Otwórz pojemnik i wyciągnij napełniony worek
Image
2
Odetnij worek za pomocą bezpiecznego noża
Image
3
Zawiąż supełek na końcu worka i pociągnij w dół
Image

Ekologiczny wymienny wkład do kosza na pieluszki Korbell

Worki na zużyte pieluchy KORBELL są elastyczne i mocne. Ulegają w 100% biodegradacji i w 20% są wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu.

Przy wymianie worka nie ma się bezpośredniego dostępu do pieluch, a tym samym do ich zapachu. Przemyślana konstrukcja pozwala na łatwą obsługę oraz komfortowe opróżnianie pojemnika. Nie zużywa się większej ilości folii niż jest to konieczne!

Właściwości wkładów Korbell:

  • Wykonany z wytrzymałego polietylenu o wysokiej gęstości, który nie pozwala na wydostanie się zapachów ani płynów na zewnątrz,
  • Worek/refill ulega biodegradacji w czasie od 9 miesięcy do 5 lat,

Wymienne wkłady pakowane są jako 3-packi. Każdy pojemnik posiada dedykowany rozmiar reffilla

Image
Image
Image